Wsparcie

Klub kolarski Stajnia Rowerowa InterCars Team znajduje się pod opieką fundacji Stajnia Rowerowa która to fundacja działa na podstawie wpisu do krajowego rejestru sądowego: 0000733684. Oraz zarejestrowana jest w urzędzie skarbowym pod numerem nip: 5223127237. Fundacja posiada konto bankowe: PKO BP o numerze 85 1020 1185 0000 4702 0273 4770.

W dniu dzisiejszym (25.03) w naszym klubie trenuje 30 zawodników posiadających licencje polskiego związku kolarskiego i sa to zawodnicy sklasyfikowani w 4 kategoriach wiekowych a sam klub uzyskał licencje sportową numer: PZkol./5/2021 przyznana przez zarząd polskiego związku kolarskiego. 

Zawodnicy naszego klubu przygotowywani są do udziału w wyścigach mtb, szosowych oraz w startach na torze kolarskim.

Zwracamy się z prośba do sympatyków naszych młodych kolarzy o wszelaka pomoc finansową i wpłacanie datków na konto fundacji. Środki te zostaną przeznaczone na wyposażenie i szkolenie zawodników a darczyńcy zostaną szczegółowo powiadomieni o sposobie wykorzystania środków przez nich przekazanych. 

Oczywiście Klub ma swoich sponsorów strategicznych z którymi podpisuje corocznie umowy sponsoringowe.

Nasi Sponsorzy:

Naszym głównym  sponsorem od 4 lat jest firma InterCars dzięki której grupa funkcjonuje i się rozwija i bardzo za to dziękujemy. Możemy na was zawsze liczyć. 

Drugim sponsorem o znaczeniu strategicznym jest nowo pozyskana firma NRF producent systemów chłodniczych w przemyśle motoryzacyjnym i nie tylko. Fajna ekipa która także kocha jazde na rowerze. Liczymy że będzie nam się bardzo dobrze współpracować. Dziękujemy za wielkie serce! 

Trzecim naszym sponsorem jest firma Klarta działająca w branży informatyczno/ubezpieczeniowej (porównywarki ubezpieczeniowe). Dzięki środkom pozyskanych z tej firmy będziemy wspierać zawodników z najmłodszej kategorii.

Następnym naszym sponsorem i jednocześnie opiekunem medycznym jest Centrum Medycyny Sportowej w którym to centrum przy ulicy Wawelskiej 5 w Warszawie pracuje wielu bardzo cenionych lekarzy sportowych. Zawsze możemy liczyć na dobrą opiekę medyczną, rehabilitacyjną jak również wszelaką diagnostykę w zakresie medycyny sportowej.

 

Mamy także sponsorów branżowych którzy na bardzo przychylnych warunkach pomagają nam sie zaopatrzyć w sprzęt niezbędny do uprawiania naszej dyscypliny jaką jest kolarstwo.

Firma Larix – dystrybutor kasków UVEX, jeden z bardziej cenionych producentów kasków sportowych na rynku światowym z wieloletnim doświadczeniem w tej dziedzinie.

Firma CST – Producent ogumienia rowerowego, szczególnie ceniony w produkcji opon mtb.

PM Sport – dystrybutor obuwia kolarskiego Northwave.  Świetna marka w której butach jeżdżą wszyscy nasi zawodnicy.

Wahoo – Producent komputerów i systemów monitorowania treningowego w które wyposażeni są nasi najstarsi zawodnicy.

Cervello – Swiatowej klasy marka rowerów wyścigowych na których to rowerach będą jeździć najstarsi zawodnicy.

Focus– Bardzo dobre rowery MTB na których nasi najstarsi zawodnicy będą przygotowywać się do mistrzostw i maratonów MTB.

Kross – Także producent dobrej klasy rowerów wyścigowych na których nasi zawodnicy w kategorii młodzik będą się ścigać i trenować w sezonie 2021.

Northec– Firma produkująca świetnie wyposażone rowery mtb na których nasi najmłodsi zawodnicy (żak) będą startowac w bike marathonach i zawodach mtb.

Mamy także mniejszych sponsorów a jednocześnie naszych przyjaciół, którzy wspierają naszą grupe:

M-tech– Producent oświetlenia specjalistycznego  samochodowego.

Dexwall– Producent platfortm specjalistycznych do przewożenia wszelkich towerów na tylnym haku samochodu.

Papa Diego– sieć restauracji meksykańskich (wyśmienite i zdrowe jedzenie – Polecamy!)

Grupa Dekarska Łomianki– Profesjonalna firma wykonująca pokrycia dachowe na najwyższym poziomie zrzeszona w polskiej izbie dekarskiej. Bardzo wspomagająca nas ekipa, zarówno słowem jak i czynem.